MARATON PISANIA LISTÓW

03 grudzień 2021

Już drugi rok z rzędu nasza szkoła bierze udział w Maratonie Pisania Listów Amnesty International. Pomimo pandemii udało nam się zorganizować go stacjonarnie, z czego bardzo się cieszymy. Były ciepłe napoje i poczęstunek, żeby nie opaść z sił podczas pisania. Jeśli nie mogliście wziąć udziału w naszym wydarzeniu stacjonarnym wciąż możecie dołączyć do Maratonu on-line i napisać e-mail lub podpisać petycję. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: DOŁĄCZ DO MARATONU PISANIA LISTÓW (amnesty.org.pl). Zachęcamy też do obejrzenia krótkiego filmiku z działań Maratonu: Czym jest Maraton Pisania Listów - YouTube. My napisaliśmy 13 listów, nie jest to może wiele, ale jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich zaangażowania w zmienianie świata. Dlatego TY też NAPISZ LIST I ZMIEŃ ŻYCIE!!!