BARBÓRKA W PRZEDSZKOLU ⚒

03 grudzień 2021

3 grudnia nasze przedszkole odwiedził ratownik górniczy - Pan Damian Stępień, który na co dzień jest tatą Polusi z grupy Lisków. Pan Damian opowiedział nam o swoim zawodzie oraz zaprezentował nam galowy strój górnika oraz ten, który zakłada na akcję ratowniczą. Ilość sprzętu przyniesionego przez Pana Damiana zachwyciła nasze przedszkolaki, do tego stopnia, że podczas zabaw swobodnych można było zaobserwować zabawy w ratownika górniczego i kopalnie. Dzięki tej wizycie dzieci wzbogaciły wiadomości na temat pracy ratownika górniczego, a także zapoznały się ze sprzętem ratowniczym. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowego misia oraz słodkoścismile
Serdecznie dziękujemy naszemu Gościowi za odwiedziny. Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w wykonywanej pracysmile

GALERIA